Arıcılık malzemeleri alışverişleriniz aynı gün kargolama ile sizlerle...
0 (533) 442 27 41
Sepetim    0 0,00TL
Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Hakkımızda

Hakkımızda;


www.aricilikmalzemelerim.com Şirketi 40 yıllık sektörel deneyimi ile siz değerli müşterilerinin Arıcılık malzemeleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en uygun fiyat garantisi altında karşılayan , kovan , temel petek gibi tüm arıcılık ürünleri kendi bünyesinde üreten ve toptan fiyatlarla sizlere ulaştıran bir kuruluştur.


Vizyonumuz ;


Arıcılık sektöründe faaliyet gösteren kişilerin, mevsimsel olarak ihtiyaç duydukları arıcılık malzemeleri ve arı şurubu, vitamin , ilaçları sürekli olarak bünyesinde barındırmak ve ihtiyaç anında en kısa sürede müşteriye ulaştırmak ve alanında her konuda bilgi ve birikimi ile destek vermek.


Misyonumuz ;


Türkiye genelinde 81 il ve ilçesinde arıcılık ile uğraşanların tüm arıcılık ürünleri ihtiyaçlarını en güvenilir ve yenilikçi bakış acısı ile cevap verebilme ve sektöründe lider olabilmektir. Arıcılık malzemeleri sektöründe sürekli yeni inavasyonlar ve yeni ürünleri sizlere tanıtmak ve arıcılık sektörünü ek gelir kaynağı yerine bir meslek haline getirmek adına adım atmaktır.

 Türkiye’nin en büyük Arıcılık malzemeleri web sitesine hoş geldiniz.Firmamız  siz değerli arıcıların tüm ihtiyacı olan arıcılık malzemelerini satmaktadır. Firmamız bünyesinde görev alan arıcı personelimiz bilgi konusunda da müşterilerimize destek vermektedir.

text_heading

Mağaza Bilgilerimiz

Atatürk Cad. Hıncal Apt. 21/A
Odunpazarı - Eskişehir

0 533 442 27 41

0 533 442 27 41