Arıcılık malzemeleri alışverişleriniz aynı gün kargolama ile sizlerle...
0 (533) 442 27 41
Sepetim    0 0,00TL
Sepete Henüz Ürün eklemediniz!

Blog Kategorileri

Arıcılık Malzemeleri Çerçeve

2017-08-09 17:51:49 0 By: Arıcılık Malzemeleri Okunma Sayısı: 546
Arıcılık Malzemeleri Çerçeve

Arıcılık sektörünün değişmez ürünleri arsında yer alan arıcılık malzemeleri arasında çerçeveler yer alır, boyutları değişkenlik göstersede, uzun üst ve alt kıs kenarları bir birine eşit olur. Fakat kenar boyutu olarak iki farklı modeli mevcuttur dar ve geniş olarak geçmektedir. Kısa çerçeveler genelde yarım ballık kullanımlarda kullanılmaktadır. Her sene bu çerçevelerin kontrol edilmesi ve aynı zamanda bakımlarının yapılmasının önemi büyüktür. Bu sayede oluşabilecek olası salgın hastalıklar önlenir ve bal sarfiyatı sıfıra indirgenir.


 Her ne durumda olursa olsun , hastalık bulaşmış çerçeveler asla ve asla temizlense bile kullanılmamalı ve hemen imha edilmelidir. Aksi bir durumda yeni bir çerçeve almamak adına 3-5 TL kar edilirken, ileriki zamanlarda hastalık ve ölümler baş gösterir ve ettiğiniz kar kat ve kat cebinizden çıkacaktır.

Yorumlar

Yorum yaz

 Türkiye’nin en büyük Arıcılık malzemeleri web sitesine hoş geldiniz.Firmamız  siz değerli arıcıların tüm ihtiyacı olan arıcılık malzemelerini satmaktadır. Firmamız bünyesinde görev alan arıcı personelimiz bilgi konusunda da müşterilerimize destek vermektedir.

text_heading

Mağaza Bilgilerimiz

Atatürk Cad. Hıncal Apt. 21/A
Odunpazarı - Eskişehir

0 533 442 27 41

0 533 442 27 41